!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Daphne CH. Dark

1. ledna 2014 v 22:01 | Slečna H. |  Polokrvní
http://www.artwallpaperhi.com/thumbnails/detail/20131002/blondes%20women%20actress%20long%20hair%20celebrity%20jennifer%20lawrence%20grey%20background%20portraits_www.artwallpaperhi.com_28.jpg


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
KetnissDaphne Ch. Dark4.9.1997 (16 rokov)HermovaNeurčený
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
----
Neurčená
Poriadkový inšpektor
Koniarka

Povaha:
Miluje výzvy a boje. Daphne je milá a chytrá dívka. Má smysl pro dobrodružství a nenávidí nudu. Dokonce trpí fobii z osamocení a proto vždy vyhledává něčí pozornost. Dá se říct že je velmi aktivní a možná toto slovo je na ní málo. Dokáže být i velmi tichá a takměr neslyšená. Lidé o ní říkají že je velmi tvrdohlavá, jelikož když si něco nasadí do hlavy, jen tak to z ní nevypustí. Mezi její záliby patří lukostřelba, souboj z blízka, čtení a nadevše miluje kreslení. Hodně času tráví při kresbě či malbě. Většinou kreslí osoby, bohy nebo zvířata.
Minulosť: Daphne vyrůstala se svou matkou v říši smrtelníků a nikdy neuvažovala o tom že by mohla být polobůh. Její matka si našla přítele se kterým je šťastná. Daphne miluje historii a o bozích ví snad všechno, ale to nejspíše jen proto že je to její záliba. Má mladšího bratra, který je normální smtrelník. Daphne předtím než měla nastoupit do tábora Polokrvných, studovala první ročník střední umělecké školy. Byla velmi dobrá žákyně. Jednoho dne jí její matka někam odvezla, vůbec neměla tušení kam. Najednou se ocitli u velké brány. Daphne tam chtěla vzít i svou matku, ale nemohla. Tak se s ní rozloučila a vztoupila do tábora Polokrvných.
Záľuby:
Daphne nejvíce vyniká v kresbě a malbě. A kdo by se nedivil, studuje střední uměleckou školu a vždy chtěla mít svůj ateliér s obrazy. Nadále se věnuje lukostřelbě a boji z blízka. Chodí k soukromému učiteli a zatím to zvládá na jedničku. Nikdy nechtěla chodit na něco jako bojové umění, ale její matka na tom trvala a tak to začalo. Za nedlouho si lukostřelbu i bojové umění velmi oblíbila a patří to k jejím koníčkům a i dovednostem. Její další přednosti jsou Gymnastika a Atletika.
Prednosti:
Přednosti? To je jasné Kresba/Malba, Lukostřelba, Bojová umění, Gymnastika a Atletika.
Štýl obliekania:
Pohodlné tričko, nejlépe na ramínka, úzké džíny a tenisky. Není to žádná holka, která miluje modu a ani sukni na ní snad nikdy neuvidíte. V letních dnech si vezme klidně nějaké šortky, ale to je tak vše. A šaty? Šaty nosí maximálně na společenské události. Své vlasy až na tolik miluje že by je nikdy nemohla ostříhat a ty jsou její chloubou. Nejraději je nosví volně třeba jen se sepnutými dvěma pramínky, nebo ve vysokém culíku. Nemá ráda copy a ani drdoly, zkrátka nic extra upraveného. Co se týče líčení, nepotřebuje být nějaká "extra" a tak volí jen holé líčení, což obsahuje řasenku, lesk na rty a občas nějaké hnědé stíny a linky.

Zbrane:
Luk a toulec s šípy, všechno je vyrobené na míru. Meč se stříbrnou rukojetí ve které jsou nasázeny Safíry. Čtyři vrhací nože z oceli.
Magické predmety:
-
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama