!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Carrin Wayne

26. ledna 2014 v 15:23 |  Polokrvní


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
SaruCarrin Wayne14.2.1999 (15 rokov)HermovaHermés
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
----Syn Herma
Povaha:
Na tváři nosí skoro vždycky úsměv, i když uvnitř sebe je smutný nebo nemá náladu. Dělá to proto, aby se ho ostatní stále neptali, "jak je?" Je to ukecaný mladík, který hodně dlouho mlčel a nyní si všechny ty roky nahrazuje svoji nezkutečnou upovídaností, zápalem doo her a akce. Ze zranění si nic nedělá, protože to je normální a není nic vyjímečného, vidět ho s odřenými koleny, dlaněmi nebo roztrhnutým rtem či čelem.
Minulosť:
Carrinova matka mu vždy vyprávěla o božském olympu, vyprávěla mu všechny legendy, vyprávěla o každém bohovi, ale Carrin ji nikdy nic nevěřil. "Bohové nexistují!" Mumlal neustále a mával nad příběhy rukou. Až, když bylo Carrinovi 11 let, si jeho matka našla přítele. "Dokonalého" Freda, který byl ve všem nejlepší a každý ho miloval. Dobrá, i Carrin ho měl rád, byl zábavný, silný, milý a laskavý. Další rok se Fredovi a Carrinově matce narodila dcera, Mia a Carrin byl odstrčený. Pak mu docvakla jedna otázka, "kdo je můj otec?" Ptal se matky, babičky, dědy, ale nikdo mu nikdy nic neřekl. Až jednoho večera se mu to povedlo, matka mu zase říkala o Olympu a on zase protáčel očima, "kecy," mumlal. Trvalo dva roky, než ho matk přesvědčila, že jeho otec není normální člověk a řekla mu i o táboře. To ho velice zaujalo, přemlouval, prosil, chtěl do tábora...
Záľuby:
Carrin velice rád leze po stormech, skalách i po budovách, jenom aby získal ten nejlepší výhled, ať ho to stojí cokoli.
Prednosti:
Dokáže chodit skoro neslyšně, ale jeho přítomnost se pozná kvůli neustále mluvící puse
Štýl obliekania:
Protože si často oblečení roztrhá, ale nechce kupovat nové, jeho stylem jsou šedá nebo hnědá, trochu potrhaná trička a pohodlné rifle nebo džíny, taky orztrhané. Samozřejmě sportovní boty.

Zbrane:
Dvouruční dýky
Magické predmety:
-
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama