!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Meirren Sagittaurus al'Rawellie

26. prosince 2013 v 22:58 |  Polokrvní


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
XiaMeirren Sagittaurus al'Rawellie14.12.2000 (13 rokov)HermovaHermés
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
----
Syn Herma
Ošetrovateľ

Povaha:
Reny jak mu říkají, je jako každý polokrevný hyperaktivní, jenže na něm je to doopravdy vidět chvíli neposedí a je skoro nemožné ho někde zastihnout. Když už má sedět musí se stále vrtět a hrát si s rukama. Je pro kažou špatnost a vždy je tam kde se něco děje, na druhou stranu je rád když ho Arcadia vezme někam sebou na cesty i když to není do centra velkoměsta. Umí být ale i tichý, našlapovat měkce tak aby si ho jen tak někdo nevšiml. Přesto je také tvrdohlavý a umí být dost pomstychtivý když na to dojde, stejně jako uražený což mu narozdíl od jeho sestry dlouho nevydrží. Velmi rád lidem pomáhá, je taková vrba které by jste se mohli vyzpovídat aniž by to někde vyzvonil. Rád se o někoho stará ať už o zvířata nebo lidi. I přes tohle vše se moc neusmívá, ale v očích mu přebíhají jiskry. Není ale lehkomyslný.
Minulost:
Je to nevlastní bratr Arcadie z matčiny strany.
Záliby:
Je ranní ptáče a rád se zaměstná nějakým kolektivním sportem, třeba basketbalem. Krom toho ale chodí i běhat což ho docela baví, stejně jako starat se o nalezené ptáky a ježky a jinou nějakým způsobem nemocnou havěť. Jako další pak dovádění Arcadie k šílenství...i když si dávà pozor aby ji nenaštval ví že by s ním pak třeba týden nemluvila. Jinak ho velmi baví lést tam kam nemá nebo ještě lépe nesmí. Rád chodí do kina. Zajímá se o léčitelství a chtěl by být jednou doktor.
Prednosti:
Díky jeho zálibě v medicíně ovládá první pomoc a ví co má dělat když třeba krvácí nebo si něco zlomí. Je tichý a vyniká v získávání informací takže je dobrý špeh. Je rychlí a hbitý. V boji je na svůj věk až překvapivě chladnokrevný - na svůj věk.
Styl oblékání:
vzhledem k svému věku se o to moc nezajímà prý je to "pro ženský" (nutno podotknout že svou sestru za "ženskou" nepovažuje, jako spíš za nějakého kyborga) Nosí vše co je volné a jemu pohodlné. Nebo to co se mu líbí i kdyby to k sobě neladilo. Má rád oranžovou takže skoro pořád nosí táborové triko kterých mà pěknou zásobu. Co se týče účesu snad se ani nečeše jak vstane tak je...jen velmi zřídka a pod nátlakem si vezme do ruky to "ďáblovo hřebílko" jak označuje hřeben.

Zbraně:
dva krádké meče jež se nosí na zádech. Dlouhý luk.
Magické predmety:
-
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama