!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Christopher Lewis

4. prosince 2013 v 20:15 | Slečna H. |  Polokrvní

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lhhw7iQ45t1qzfcq4o1_500.gif

Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
ChrisChristopher Lewis6.12. 1995 (18 rokov)HermovaNeurčený
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
----Neurčený


Povaha:
Jeho povaha se nedá přesně určit, protože je velmi proměnlivá. Někdy je vstřícný a ochotný, jindy zase arogantní a agresivní. Je to prostě jeho přirozenost a výhoda, protože nikdo nikdy neví, jak zareaguje nebo co udělá. K lidem si hledá mnohem delší cestu než ostatní, chvilku potrvá, než začne někomu věřit, tolik lidí v životě ho už totiž zklamalo. Nemá rád přetvářky a lež. Naopak když má náladu, má rád vtip a je lehce sarkastický.
Minulosť:
Vyrůstal v lepší vrstvě New Yorku. Jeho matka byla doktorka, pomáhala lidem a vždy se vše snažila vyřešit v klidu a míru. Byla podle ní samotné přesný opak Chrisova božského otce. Jedna z dalších věcí, které nedokázala byla lež. Proto už o Chrisových 15. narozeninách vyšla pravda najevo o jeho pravém otci, do té doby totiž považoval za svého otce současného přítele své matky. Neřekla mu však jeho jméno, vymluvila se na to, že nebyla při smyslech. Nejdřív tomu nemohl uvěřit a pár dnů mu trvalo, než to akceptoval. Ale nakonec tenhle fakt přijal. Ve škole vždy exceloval a žádné problémy neměl, tedy do té doby, než zjistil, že je polobůh. To mu dalo pocit, že je něco víc než ostatní a přidalo na aroganci. Chodil téměř na všechny kroužky počínajíc bojovými sporty až po fotbal. Navštěvoval i jiné kroužky např. řeckou mytologii a starodávné jazyky. Dokázal téměř všeho, čeho si zamanul. A to ho začalo měnit povahou na stranu svého otce. Nakonec ho matka poslala do TB s pomocí satyra, kterého znala delší dobu. Za účelem, aby ovládl své pocity a nenaplnila ho otcova zloba a temnota. To se zatím nepodařilo, protože stále víc a víc propadá síle.
Záľuby:
Má rád všechny sporty, kde se může předvádět a bojová umění. Ve volném čase hraje na harmoniku, trénuje se zbraněmi a nebo vymýšlí různé elektronické vymoženosti.
Prednosti:
Nejvíce vyniká díky své inteligenci, je opravdu velmi chytrý na svůj věk, během chvilky dokáže vymyslet účinnou strategii na poražení protivníka. Taky se dokáže rychle přizpůsobit a umí skvěle ovládat meč, což by se nedalo říct o luku. To není nic pro něj. Nikdy neměl přesnou mušku, ale věří, že se to změní, když bude tvrdě trénovat.
Štýl obliekania:
Nemá vůbec žádný vyhrazený styl. Je to něco mezi elegantním a pohodlným stylem. Nejčastěji se obléká do tmavých barev, proto v jeho šatníku nalezneme jen černou, modrou, šedou a nebo bílou barvu. Rád nosí např. tričko a k tomu tmavou košili či svetr.


Zbrane:
Má vlastní na zakázku vyrobený speciálně odlehčený meč, aby se mu držel v jedné ruce pohodlně, kulatý šít,dvě dýky za opaskem a foukačku s jehlami, které nepřítele ochromují.
Magické predmety:
kožený náramek: 1)může vysávat energii a zdraví z protivníka
2)může zdraví a energii předat spojenci
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86eypYAVd1rxa1s3o2_500.gif
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama