!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Rachel Penelope Haltia

23. listopadu 2013 v 20:45 |  Polokrvní


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
NathRachel Penelope Haltia20.12.1997 (17 rokov)AténinaAténa
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
---Celebrían
Dcéra Atény
Vedúca Aténinej ubikácie
Členka táborovej hliadky
Poriadkový inšpektor
Koniarka

Povaha:
Rachel je po své matce velmi tvrdohlavá,jak jí vždy říká její otec.Na to,že trpí poruchou pozornosti je hodně chytrá.Má ráda vědu a je poblázněná do starořecké archeologie.Má ráda psy. Nesnáší výšky,vodu(tu jakž takž)a stále se opakující otázky PROČ?.Rachel ráda tlačí na své limity a s kýmkoli,kdykoli soupeří je jedno v čem.Umí si dobře věci naplánovat takže jí většina věcí projde.
Minulost:
Rachel se narodila do dobře peněžně založené rodiny.Její otec byl uznávaný archeolog a z toho důvodu už od jejích 2 let neustále cestovali,takže měla Rachel celý svůj pokoj v jednom kufru a táta ji učil jen to co si myslel, že bude někdy potřebovat.Její jediný pravý přítel kromě táty byla její stříbřitá afgánka Celebrían.Když zrovna bydleli v Callao(Peru)na jedné přednášce v muzeu Rachel napadl Hekatoncheirus. Nějaká cizí žena ji odvlekla na parkoviště a na motorce ji odvezla do tábora.Před vstupem do tábora se ten Hekatoncheirus znovu objevil.Žena si sundala boty a kalhoty.Místo nohou měla kopyta(Rachel si hned říkala,že je ta ženská nějaká divná).Žena i netvor při souboji zemřeli.A Rachel sebdostala do Tábora Polokrevných...
Záliby:
Mezi Racheliny záliby patří četba knih,lukostřelba,rýsování nebo jen pročítání různých archeologických plánů.Miluje procházky s Brie či toulačky lesem.Má ráda šerm a boje o vlajku.
Styl oblékání:
Rachel nemá žádný pořádný styl a maluje se jen málo.Nejčastěji však nosí šedivé jeansi,oranžové táborové tryčko a botasky nebo pohorky nejlépe šedé.Na krku má stříbrný řetízek na kterém je jako přívěšek stříbrná sova.Tento řetízek si nesundává ani na spaní.

Zbraně:
jednoruční meč a luk z ebenového dřeva s šípy z božského bronzu
Magické predmety:
Štít s hlavou Medús- Stříbrný štít,na kterém je vyobrazena hlava Medúsy,kdo se na něj podívá zkamení.
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama