!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Rachel Penelope Haltia

23. listopadu 2013 v 20:45 |  Polokrvní


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
NathRachel Penelope Haltia20.12.1997 (17 rokov)AténinaAténa
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
---Celebrían
Dcéra Atény
Vedúca Aténinej ubikácie
Členka táborovej hliadky
Poriadkový inšpektor
Koniarka

Povaha:
Rachel je po své matce velmi tvrdohlavá,jak jí vždy říká její otec.Na to,že trpí poruchou pozornosti je hodně chytrá.Má ráda vědu a je poblázněná do starořecké archeologie.Má ráda psy. Nesnáší výšky,vodu(tu jakž takž)a stále se opakující otázky PROČ?.Rachel ráda tlačí na své limity a s kýmkoli,kdykoli soupeří je jedno v čem.Umí si dobře věci naplánovat takže jí většina věcí projde.
Minulost:
Rachel se narodila do dobře peněžně založené rodiny.Její otec byl uznávaný archeolog a z toho důvodu už od jejích 2 let neustále cestovali,takže měla Rachel celý svůj pokoj v jednom kufru a táta ji učil jen to co si myslel, že bude někdy potřebovat.Její jediný pravý přítel kromě táty byla její stříbřitá afgánka Celebrían.Když zrovna bydleli v Callao(Peru)na jedné přednášce v muzeu Rachel napadl Hekatoncheirus. Nějaká cizí žena ji odvlekla na parkoviště a na motorce ji odvezla do tábora.Před vstupem do tábora se ten Hekatoncheirus znovu objevil.Žena si sundala boty a kalhoty.Místo nohou měla kopyta(Rachel si hned říkala,že je ta ženská nějaká divná).Žena i netvor při souboji zemřeli.A Rachel sebdostala do Tábora Polokrevných...
Záliby:
Mezi Racheliny záliby patří četba knih,lukostřelba,rýsování nebo jen pročítání různých archeologických plánů.Miluje procházky s Brie či toulačky lesem.Má ráda šerm a boje o vlajku.
Styl oblékání:
Rachel nemá žádný pořádný styl a maluje se jen málo.Nejčastěji však nosí šedivé jeansi,oranžové táborové tryčko a botasky nebo pohorky nejlépe šedé.Na krku má stříbrný řetízek na kterém je jako přívěšek stříbrná sova.Tento řetízek si nesundává ani na spaní.

Zbraně:
jednoruční meč a luk z ebenového dřeva s šípy z božského bronzu
Magické predmety:
Štít s hlavou Medús- Stříbrný štít,na kterém je vyobrazena hlava Medúsy,kdo se na něj podívá zkamení.
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aliariednema Aliariednema | E-mail | Web | 26. července 2018 v 21:40 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre coeur  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-belgique-horaire/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama