!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Nathali Black

13. listopadu 2013 v 16:17 | Slečna H. |  Polokrvní
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQp9EgmlnUttgNJrRxaaUvDritUEIO2yo4UMAGa4nnZt5PmJav2TA


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
NathNathali Black13.1.1999 (15 rokov)PoseidónovaPoseidón
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
6-
Výprava k rieke Styx
Výprava do Mora oblúd
Dcéra Poseidóna
Členka táborovej hliadky
Vedúca koniarov

Povaha:
Je odvážná,věrná,upřímná a těžko jde získat její důvěru.Jako,každý polokrevný je hyperaktivní.Za své přátele by položila i život.Ráda je středem pozornosti a někdy dokáže být dost domýšlivá.Je takový vůdcovský tip.Její nezodpovědnost a její nevymáchaná pusa ji často dostane do průšvihů.Je někdy až moc statečná a ráda se vrhá do různých akcí po hlavě.Je přátelská a hodně upovídaná.Její sen je být zpěvačka.
Minulosť:
Nath pochází z Queenstownu, který leží na Novém Zélandu.Byla vášnivá potápěčka a surfařka.A nevlastní otec byl horolezec.Už od malička se projevoval její herecký a pěvecký talent.V jejích 11.letech jí někdo zabil matku a otec den na to spadl ze srázu.Po této tragédii se odstěhovala do rodiny své nejlepší kamarádce Elisabeth.Díky Elis se také ve svých 12.letech dostala do Tábora Polokrevných...
Záľuby:
Po své matce zdědila vášeň k potápění a surfování.Proto ji často zahlédnete u jezera Wakatipu.Od 3.let horolezí.Ráda jezdí na koni a kreslí a čte jakékoliv fantasy.Miluje procházky se svým psím přítelem Frodem,ale ještě radši má setkání s přáteli.
Prednosti:
Nath umí potichu chodit a dobře splynout s okolím,že je skoro neviditelná a dost toho využívá(někdy i zneužívá).Se svým lukem umí opravdu divi.A když má v rukou svůj zahnutý jedenapůlruční meč.Dobře spolupracuje s Elisabeth a Lucy.Je velmi pohybově nadaná.
Štýl obliekania: Nathy nemá ráda šaty a sukně.Nejčastěji chodí v potrhaných ryflích a oranřovém táborovém tryčku.

Zbrane:
luk(po matce,který se dědí z matky na dceru),zahnutý jedenapůlruční meč
Magické predmety:
Prsten: Když ho budu mít na ruce a někdo na mě bude útočit je jedno jestli kouzlem nebo zbraní prsten mě bude automaticky chránit.(Př.Diovo děcko na mě pošle blesk a ten se mi vyhne.)A když budou někde blýzko nepřátelé modře se rozzáří
Tarial: Bila dlouha dyka.Kdyz se s ni bodne do zeme udela se trhlina,ze ktere bude vystrikovat gejzir vody.Plati to i u skrabnuti do kuze,kdyz s ni nekoho rizne jeho krev bude mit rychlejsi obeh.
Anarial: Ocelove modra dyka.Je opak Tarialu.Dokaze zacelit trhlinu,a uplne zastavit beh krve.
Na dyky jsou dve pochvy z bile kuze,ktera je ozdobena perlami.
Excalibur: jinak známý také jako meč krále Artuše.Tento meč má podobné vlastnosti jako Styxská ocel.Dokáže zabít i neživého.Má neobyčejnou vlastnost. Nasává do sebe,to co ho posílí a odolává,tomu,co by ho mohlo poškodit.
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama