!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Registrácia Polokrvného

17. září 2013 v 16:41 | Slečna H. |  Registrácia
Pre registráciu vyplňte dotazník do komentárov

Dočasne pozastavená registrácia polobohýň!
(Povolená len v prípade ak sa plánujete pridať k Artemidiným lovkyniam)

 1. Nick hráča (+email-nepovinné)
 2. Meno
 3. Vek+dátum narodenia (prosím snažte sa dávať vek pod 16 rokov)
 4. Povaha (Rozpíšte sa,aspoň na 3 riadky)
 5. Minulosť
 6. Záľuby
 7. Prednosti
 8. Zbrane
 9. Štýl obliekania
 10. Vzhľad (obrázok)
 11. Návrh na božského rodiča- Neprijíma sa návrh do Veľkej trojky! (len s povolením admina)-bola by som rada ak by sa najprv zaplnili Olympskí bohovia a potom až tí nižší
PS:
 • Láskavo si pred registráciou prečítajte pravidlá! Je tam napísané ako vyplniť registráciu (a teda že Vaše zbrane sú obyčajné zbrane! Nepíšte zbrane s magickými vlastnosťami!)
 • Niektoré deti vyšších bohov sú obdarené istými unikátnymi schopnosťami. Tieto schopnosti sú pripísané k bohom. Ak chcete, aby vaša postava mala jednu z týchto schopností, pripíšte žiadosť k návrhu na božského rodiča. Je možné podať žiadosť o získanie tejto schopnosti aj behom hry.

Momentálne je počet potomkov u božských rodičov obmedzený (návrhy na božského rodiča si dávajte podľa toho kde je voľné miesto):
 • Zeus: 2
 • Héra: -/0
 • Poseidón: 2
 • Hádes: 2
 • Héfaistos: 2/5
 • Áres: 7/7
 • Dionýzus: 0/8
 • Apollón: 4/6
 • Hermés: 3/8
 • Aténa: 2/6
 • Artemida: -/0
 • Afrodita: 1/8
 • Deméter: 1/8
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shayla Shayla | Web | 27. dubna 2014 v 9:22 | Reagovat

Pokud nemůžu, tak napiš pls e.e
---
1) Shayla
2) Ginger Leella Skydrop
3) 17 (25. 9. 1996)
4) Ginger je jako bouřka. Nesnáší, když jí někdo někde drží nebo musí dlouho zůstat na jednom místě. Také nesnáší telenovely, protivné lidi, koprovou omáčku, matematiku, sršně a divoká prasata. Ginger miluje vytváření uměni a různých rukodělných výrobků. Často jí uvidíte, jak její neposedné prsty něco vytvářejí a nebo jak si kreslí. Druhou její nejoblíbenější činností je fotografování. Nejraději má focení makro fotografií rostlin nebo motýlů. Také ráda fotí různá zvířata, hlavně savce a ptáky. Mezi její nejoblíbenější zvířata vůbec patří orel mořský. Kromě fotografování také miluje šnorchlování, létání letadlem, bouřky, západy slunce (a jejich focení), dravé ptáky a originální drobnůstky. Také má jednu takovou "úchylku" - sbírá jakékoliv hezké peří, které najde a někdo je používá jako zvláštní detail k vlastnoručně vyrobeným doplňkům. Co se týče cizích lidí, bývá k nim milá a otevřená, i když s trochu menším odstupem. Může se stát až nedůvěřivá, jako by čekala, že se z vás stane nestvůra nebo něco podobného.
5) Ginger už od narození věděla o tom, že je polokrevná. A protože jejím otcem byl vládce bohů Zeus, měla velmi silný polobožský pach, proto jí její matka kvůli bezpečnosti odnesla do Podsvětí a vykoupala v řece Léthé. Málem se odtamtud ani jedna nevrátila živá, ale nakonec se její matce povedlo s omámenou Ginger v náručí uprchnout. Proto si Ginger nepamatuje skoro nic, co se stalo dříve, než v jejích pěti letech. Ginger nastoupila v šesti letech na základní školu, jako každé normální dítě. I přes lehkou dyslexii a silné poruchy pozornosti školu úspěšně dokončila, i když jí několikrát hrozilo vyloučení. Po letních prázdninách nastoupila do prvního ročníku umělecké školy, kam musela zdlouhavě dojíždět a tím to všechno začalo. V autobuse a na ulici si k ní začali "čichat" neznámí a divní lidé. Nejdříve je Ginger považovala za blázny a podivíny a raději si odsedla nebo odešla. Ale vypozorovala, že ten (snad) zlatý náramek (který je ve skutečnosti z božského bronzu, jen na to Ginger zatím nepřišla), který, vlastně ani neví kdy, dostal, je vždy v těchto situacích studený a v případě hodně divných lidí úplně ledový. Ginger si také všimla, že když nevidí venku ani kousíček modré oblohy, tak jí není moc dobře nebo je unavená a když je naštvaná, tak se zvedne vítr. To jí přišlo krajně podezřelé. Také vždy milovala, miluje a bude milovat bouřky, což si až donedávna vykládala tím, že jí její matka řekla, že se za bouřky narodila. No teď si tím Ginger tak jistá není.(Ale za bouřky se opravdu narodila.) Ale teď zpátky k událostem. Jednou večer, když jela Ginger za školy domů autobusem, byl autobus nějak nezvykle prázdný na to, kolik hodin bylo. Seděla tam jen ona, nějaký chromý kluk o berlích, kterého už viděla několikrát předtím, a stará žena. V polovině cesty se řidiči povedlo píchnout gumu o střepy na silnici, takže ji musel jít vyměnit. Ta stará žena, která se na Ginger celou cestu tak vražedně koukala, počkala, až řidič opustí autobus. Pak něco zavrčela a přeskočila, vlastně přeletěla, několik sedadel směrem k Ginger. Ale už to nebyla stařena. Byla to jakási stvůra s kožnatými křídly. Až později se Ginger dozvěděla, že to byla lítice. A nebýt toho chromého kluka, který byl ve skutečnosti satyr, který se na lítici vrhl berlí a vyhnal jí z autobusu, Ginger by už nejspíš nežila. Satyr jí poté vše pověděl a Ginger si přitom na několik věcí ze své minulosti (před řekou Léthé) vzpomněla. Pomohl jí sbalit si věci a dopravit se do jejího nového domova. Do Tábora Polokrevných.
6) Ano, toto jsem už uvedla v povaze. Je potřeba to vypisovat ještě jednou?
7) Má celkem velkou sílu, dokáže uzvednout i pěkně těžký náklad.
8) Celestis - Dlouhý, ale lehký jednoruční meč z božského bronzu, který zvládne přivolat hurikán nebo vysílat blesky, pokud ho majitel umí správně používat. (Ginger ten meč dostala od matky těsně předtím, než odjela do tábora. Zatím o jeho schopnostech nemá ani tušení.)
9) Není zrovna typ, který by moc dbal na krásu nebo na módu, nosí prostě to, co se jí líbí. Většinou to bývají džíny nebo plátěné kalhoty, všemožná trička s potisky, mikiny s kapucí a obyčejné tenisky. Mezi její oblíbené barvy patří zelená, šedá a modrá a právě tyto barvy se nejčastěji vyskytují na jejím oblečení. Jelikož je i tak trochu tvořivá, mívá často na oblečení i na sobě skvrnky od barvy nebo jinou špínu, ale neláme si s tím hlavu, pokud to nesmrdí a jde to vyprat. Také má ráda doplňky. Na rukou má věčně záplavu všelijakých náramků, ze kterých je většina její vlastní výroba. Krk si zdobí buďto šátky jako je tzv. Palestina (tu má hned v několika barevných variantách) a nebo přívěšky, nejvíce ty s přírodními motivy. Má například jeden korálkový náhrdelník se žraločím zubem a pak ještě jeden kde má jeden velký zkamenělý zub jeskynního medvěda, který kdysi našla při procházce po horách.
10) http://fc01.deviantart.net/fs34/f/2008/290/6/a/6af6386d6918da0b1529175e9c1b0eeb.jpg
http://fc06.deviantart.net/fs35/f/2008/295/a/c/ac09be0ea6c759e3b2814591cb3893e9.jpg
11) Zeus c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama