!! BLOG JE AKTUÁLNE MIMO PREVÁDZKY (AK CHCETE ULOŽTE SI POSTAVY, KTORÉ SÚ VAŠE, PTETO ŽE BLOG UŽ SA ZNOVU NEROZBEHNE. MÁME TOTIŽ V PLÁNE INÝ PROJEKT) !!

Arcadia G. al'Rawellie

28. září 2013 v 17:40 | Slečna H. |  Polokrvní

http://fc09.deviantart.net/fs20/f/2007/229/b/f/Liv_Tyler_Colorization_by_koolkaatee.png


Nick:Meno postavy:Dátum narodenia:Ubikácia:Božský rodič:
XiaArcadia Galaxia al'Rawellie7.11. (17 rokov)PoseidónovaPoseidón
Drachmy:Boje o vlajku:Výpravy:Zvieratká:Tituly:
-2Výprava na EmpúsySeraphyne
Dcéra Poseidóna
Vedúca Poseidónovej ubikácie
Členka táborovej hliadky

Povaha:
Typické pro ni je její potřeba prostoru a svobody, musí mít pocit že ji má jinak je schopná všechno zahodit a opustit a zradit i nejlepšího přítele - pakliže ji svazuje a nedopřeje jí patřičný prostor a svobodu. Je nekonfliktní, všechno si dělá po svém, sólistka -neumí pracovat v týmu, má smysl pro humor, ale je spíš ironická někdy až sarkastická. Toho čeho si na ní všimnete okamžitě je její samotářskost a uzavřonost - je dost podezřívavá, vždycky má zadní vrátka kudy uteče a nikomu o sobě neříká nikdy všechno, je nepředvídatelná a náladová, snad se ani nedá odhadnout co udělá někdy se totiž chová dost nelogicky, nemá ráda Dia - nemá k tomu nějaký zvláštní důvod, prostě je jí jeho povaha a postavení nesympatické. Nesnáší rozkazy a nikomu se není ochotna podvolit.
Sama nerada někoho vede o nikoho se nestará a očekává to i od ostatních, respektuje svobodu a právo na svůj názor a to úplně každého, proto nerada vede. Nikoho neodsuzuje za to kdo je, kým je nebo jak vypadá, zajímá jí jen jaký dotyčný je, ani na talentu či rodiči jí nesejde, je pro ni typické že bez ohledu na rodiče se ke všem chová vždycky stejně, nesnese bezpráví a šikanu, ovšem když si dotyčný sám neřekne nebo nejde o život neřeší to, je to jeho věc a pakliže nechce pomoct nebude se do toho motat a to nikdy nikomu. I přes její docela znatelnou zášť k Diovi chová stejné sympatie k jeho dětem jako všem odtatním, nesejde jí na tom kdo jsou a čí jsou...
I přes tohle všechno je dost zásadová - co si stanoví to sama dodrží. Taky by se dala nazvat dost ctižádostivou osobou, když něco chce je ochotna pro to udělat všechno.
Zároveň je ale v naprostém kontrastu s předešlou vlastností, velká volnomyšlenkářka, na všechno má svůj názor a nebojí se ho říct.
Nelže - když na něco nechce odpovídat prostě na to neodpoví. Dokáže být i podlá a někdy až 'vyčůraná'. Taky ale - pakliže k tomu má dobrý důvod - dost pomstychtivá.
Když přehlédneme tohle vše, dala by se specifikovat jako noční tvor, ráda spí až do odpoledních hodin a se sluncem a ostrým světlem se vůbec nepřátelí, za to je ale vzhůru i pozdě v noci někdy chodí spát až za svítání. Píše básničky, na které má dost talent. Je velmi nešikovná, pořád o něco zakopává a všechno jí padá. Celkově je velmi komplikovaná a náladová.
Minulosť:
Byla krásná, byla silná.
Než svázala jí hlubina temná.
Klame sama sebe, deno denně,
staví si most své naděje.
Staví si chrám své svobody,
Staví si zdi svého hradu samoty.

Život nebo smrt,
už nemá co ztratit,
stejně bude jednou platit.

Rodina, cizí jest slovo,
dávno ztratilo význam a není jí rovno.
Ona nevěří ona bojuje,
ona nevzdává ona buduje!

Arcadia,
není tou kterou se zdá být,
pod hladinou rozbouřeného moře,
skrývá se klid.

Svoboda jí je příliš drahá ale přesto svou duši uvěznila,
za hradby které si staví,
a nikdy nezastaví,
nepoleví jde dál, nenechá se klamat.
Možná se ohlédne, možná polituje,
ty co spadly přes palubu při plavbě přes moře života, nečekej však pomoc ani uznání,
v jejím srdci nemají zastání.

Uč se rychle nebo pojdi.
Zapomíná, nechce víc jít dál,
sama padá,
od nikoho pomoc nechce, nečeká.
Sama sebe do chrámu zamyká,
chrámu bez zdí, bez oken.

Tlustou čáru dělá,
tak žij a bojuj,
naděje umírá poslední.
Mosty stojí!

Záľuby:
Miluje čokoládu a potažmo sbírání různých příchutí. Ráda cestuje, skoro každý rok se někam vydá. Baví jí ježdění na koních a celkově čas strávený s koňmi a taky psy, jednoho psa má i doma. Není moc sportovně nadaná, takže hrát fotbal jí asi neuvidíte, vůbec nemá ráda kolektivní sporty jejichž hraní se brání, je jen pár sportů které dělá ráda a to koňský parkur - někdy i všestranost, a tenis. Mezi její koníčky patří chození na Baseball na který se ráda dívá, nemá ráda hokej a americký fotbal, naopak chodí na ten Evropský. Ráda čte a skládá básničky. Taky si občas jen tak jde zaplavat, zvlášť pak na koupališti nebo u moře - kdy jí z té vody nedostanete - jelikož je zastáncem názoru že opalovat se může i na zahradě (ne že by to dělala) zatím co bazén před barákem nenajde. Jako její další oblíbená činnost by se daly označit půlnoční procházky, tichým městem osvětleným jen světly lamp. Nerada chodí do klubů nebo někam kde je hluk a spousta lidí to raději sedí doma a čte si.
Štýl obliekania:
Jedním slovem různý, tak jak má rozmanitou povahu tak i styl oblékání, většinou jsou to ale věci volné, určitě jí nezahlédnete zašněrovanou do nějakého korzetu. To však neznamená že se neumí obléknout elegantně, ale stejně tak i do volného trika a nějakých džín, má ráda modrou, černou a stříbrnou.
Prednosti:
Její největší předností je nezávislost a schopnost nepřivazovat se k nikomu, díky tomu má známe ve všech společenských vrstvách a jak se říká - je schopná obědvat s králem i žebrákem u jednoho stolu aniž by mezi nimi viděla rozdíl. Má spoustu známých a žádné přátele, což jí dává patřičný pocit svobody. Jako její další přednost je ochota pomoct komukoli kdo jí o pomoc požádá - a to i když toho člověka nemá ráda a shledá svou pomoc jemu důležitou! Nikdy se k nikomu neotočí zády pro to kdo je, ani pro to kým je ale jen pro to jaký je. Zajímá se o astronomii a historii.

Zbrane:
luk, strieborné šípy, dlhý meč
Magické predmety:
obojstranný oštep so zasúvateľným ostrím
Náhrdelník (stříbrný s přívěškem krystalu který je omotaný stříbrným tenkým ozdobným drátkem, krystal je kouřově býlý. Dokáže zmrazit vodu a rozmrazit vodu, libovolně na vůli uživatele. Musí se však s jeho zacházením cvičit, aby se uživatel zdokonalil.
Boj s mečom:
-
Strieľanie z luku:
-
Jazda na Pegasoch:
-
Boj s kopijou:
-
Rétorika/Divadelné hry:
-
Obratnosť:
-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama